Profilas - Výroba přesných polotovarů laserem

Informace o společnosti

Profilas - historie a současnost

Společnost Profilas s.r.o. působí na českém trhu od roku 2007, kdy zahájila výrobu v kladenské provozovně na jednom 3D laserovém centru.
V současné době jsou ve výrobních prostorách společnosti na Kladně nainstalována čtyři 3D laserová centra ADIGE pro zpracování plechů, trubek a profilů, ohraňovací lis SafanDarley E-Break 3100mm/100t, technologie pro výrobu závitů metodou FLOWDRILL a pracoviště pro výrobu menších svařovaných konstrukcí s vodou chlazeným MIG/MAG svařovacím zdrojem.

Skladové zásoby běžně i méně často používaných materiálů, zajištují velmi pružné pokrytí potřeb pro výrobu zakázek stálých i nových zákazníků. 

Skladové a výrobní prostory firmy čítají celkem cca 2500 m2 obsluhované třemi mostovými jeřáby o nosnosti 2x 5t a 10t a VZV o nosnosti 3t s dobrou dostupností pro kamionovou dopravu. 

Pro naše zákazníky v kooperacích zajišťujeme i výrobu plechových dílů na vysekávacích lisech a povrchové úpravy galvanickým zinkováním a práškovým lakováním.

OP - Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt : Rozvoj výroby ve společnosti Profilas

V roce 2016 zahájila společnost realizaci tohoto projektu a v jeho rámci jsme v I. etapě pořídili nové Laserové centrum pro zpracování trubek a otevřených a uzavřených profilů s laserovým zdrojem FIBER.

Cílem projektu je rozšíření technologických možností o zpracování vysoce odrazivých materiálů a dále zvýšení produktivity a tím zvýšení konkurenceschopnosti a vytvoření podmínek pro další rozvoj společnosti.

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a je spolufinancován Evropskou unií. 

 

Profilas - certifikace

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001

Emisi firemních dluhopisů

Pro stažení informací použijte tento odkaz : http://profilas.cz/ke-stazeni

© Profilas s.r.o. / realizace webu JikaServis / xs web design